Bitcoin (BTC) Analiza cenowa na 08/08 r.

Czy Bitcoin (BTC) będzie musiał stawić czoła kolejnej korekcie, czy też byki zepchną cenę do $12,000?

Zastrzeżenie: Wyrażona tu opinia nie stanowi porady inwestycyjnej, lecz ma charakter wyłącznie informacyjny. Nie musi ona odzwierciedlać opinii U.A. Today. Każda inwestycja i każdy handel wiąże się z ryzykiem, dlatego przed podjęciem decyzji należy zawsze przeprowadzić własne badania. Nie zalecamy inwestowania pieniędzy, na których stratę nie można sobie pozwolić.

Weekend rozpoczął się w stosunkowo neutralnym otoczeniu, jednak niedźwiedzie sentymenty nieco przeważyły nad bykami. Większość monet z pierwszej dziesiątki jest w kolorze czerwonym.

Udział w rynku wiodącego kryptońskiego producenta pozostał stosunkowo niezmieniony od wczoraj. Obecny wskaźnik dominacji dla Bitcoinu (BTC) wynosi 60,2%.

Poniżej znajdują się istotne dane dotyczące Bitcoinu (BTC) i jak on dziś wygląda:

Nazwisko: Bitcoin

Znacznik: BTC

Market Cap: 217 198 429 180 USD

Cena: 11.769,18 dolarów

Objętość (24H): 21 626 457,111 USD

Zmiana (24H): -0,10%

Dane te były istotne w czasie prasy.

BTC/USD: Jak duże są szanse, że kupujący złamią 12.000$ do połowy sierpnia?
Stawka za czołowe krypto nie była tak zmienna w tym tygodniu, jak w zeszłym. Zmiana ceny w stosunku do ostatnich 7 dni oznacza wzrost o +1,15%.

Patrząc na wykres godzinowy, Bitcoin Code (BTC) handluje w kanale rosnącym przy niskim wolumenie obrotów. Z drugiej strony, poziom płynności jest wystarczająco wysoki, co oznacza, że istnieje małe prawdopodobieństwo, że wkrótce nastąpi gwałtowny ruch. Główny kryptonim odbił się od górnej części kanału, potwierdzając obecność niedźwiedzi. W tym konkretnym przypadku, inwestorzy mogą zobaczyć Bitcoin (BTC) handlujący pomiędzy poziomami 11.600- 11.650$ do końca tygodnia.

Patrząc na wykres 4H, wzrost zatrzymał się po fałszywym załamaniu na poziomie 12.000 dolarów. Na chwilę obecną, Bitcoin (BTC) prawdopodobnie będzie spadać niż rosnąć, ponieważ wolumen handlu nadal spada.

Analiza cen Bitcoinu (BTC) na dzień 28 lipca
Ewentualny spadek można by jednak uznać za część fazy korekty, ale nie za początek trendu niedźwiedziego. Tylko wtedy, gdy główne kryptorekty poniżej $9,500 zostaną przejęte przez sprzedających.

Zgodnie z tygodniowym wykresem, Bitcoin (BTC) potwierdził zamiar dalszego wzrostu. Moving Average Convergence/Divergence (MACD) idzie w górę, co oznacza, że byki nie zamierzają zatrzymać trendu. Jeśli wolumen obrotu i płynność będą nadal rosły, to główny kryptonim może w ciągu najbliższych kilku tygodni osiągnąć 12.300 dolarów.

W czasie prasy, Bitcoin handlował na poziomie 11.755 dolarów.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.